Laptop Sırt Çantası

Laptop Sırt Çantası

Laptop sırt çantası, kongrelerde, konferanslarda veya toplantı organizasyonlarında en çok kullanılan çantalar arasındadır. Promosyon laptop sırt çantası, laptop ve onun yedek parçaları veya aksesuarları için ideal olarak kullanılmaktadır. Sırt çantaları, taşıması kolay ve elleri serbest bırakan çantalardır. Askı kayışlarının sağlam olmasıyla kaldıracağı yük oranı değişmektedir. Özel dikim sırt çantalarının taşıma kapasitesi önceden belirlendiği için ona göre dikilmektedir. Diz üstü bilgisayar çantası olarak ta bilenen bu çantalar kumaş kalitesi ve işçiliğine göre değişik fiyat aralığında bulunmaktadır.

Promosyon loptop sırt çantası; reklam amaçlı olarak kullanılmış olsa da uzun ömürlü ve ağlıklı oluşları açısından kullanım alanları çok geniştir. Sırt çantalarında en önemli nokta çantanın sırta gelen kısmının ortopedik veya yumuşak malzemelerden yapılmış olması gerekmektedir. Zeytinburnu çanta imalatçıları bu konun üzerinde titizlikle durmaktadır.
Promosyon çanta sektörünün en önemli çanta çeşitlerinden olan laptop sırt çantası özellikle loptop bilgisayarlar ve ekipmanları için dizayn edilmekte ve müşteriye çok yönlü kullanma konforu sağlamaktadır. Laptopların şarj kabloları ve yedek bataryaları için ayrı ayrı gözler tasarlanan çantada ekstra olarak cep telefonu ve tablet içinde fermuarlı gözler bulunmaktadır. Promosyon laptap sırt çantası müşterilerin isteğine göre daha farklı ebatlarda imal edilmektedir.