Erkek Sırt Çantası

Promosyon Erkek Sırt Çantası

Promosyon erkek sırt çantası, firmalar tarafından en çok tercih edilen promosyon çantalar arasındadır. Bunun nedeni ise çalışma sektörlerinde erkek çalışanların daha fazla olmasıdır. Ama zamanla bayanlarında bu sıralamada yerini alacağını düşünüyoruz. Erkek sırt çantası tasarım ve model veya renk olarak bayan sırt çantalarından ayrılmaktadır. Erkek çantaları biraz daha geniş boyutlu ve taşıma kapasitesi olarakta biraz daha fazladır. Promosyon çanta imalatı yapan firmalar, aldıkları siparişler boyutuna göre erkek sırt çatalarının daha fazla talep gördüğünü beliriyorlar.

Promosyon Erkek Sırt Çantası İmalatı

Promosyon erkek sırt çantası imalatı, model ve özellik bakımından çok zengindir. Her model ve özelliklerde promosyon çanta imalatı yapan ve  İstanbul Zeytinburnu çanta imalatçıları arasında kendi imzasını ön plana çıkartan firmamız, Erkek sırt çantalırında kullanılan malzemelere de aşırı titizlik göstermektedir.  Erkek sırt çantası deri, kumaş veya müşterinin istediği özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Deri erkek sırt çantaları son zamanlarda en çok kullanılan malzemelerden olsada, her insana göre bir çok malzemeler kullanılmaktadır.

Erkek Sırt Çantası Modeleri

Erkek sırt çantası modelleri kapsamında beğendiğiniz her marka modelde sırt çantası imalatımız vardır. Yeterki siz karar verin. Okyanus Promosyon Çanta olarak, su geçirmez imperteks, suni deri, kanvas, pvc, nonwoven, polyester malzemelerden ve birçok çeşit kumaş ile serigrafi, nakış, transfer baskı gibi seçeneklerle kişiye özel çanta imalatı yapmaktayız. Sizin kendi tasarlamış olduğunuz çantaları firmamız atölyesinde dikerek kullanımınıza sunmaktayız.

Promosyon Erkek Sırt Çantası Fiyatları

Promosyon erkek sırt çantası fiyatları açısından konuyu ele alacak olursak, en ucuz erkek sırt çantası ve kalitesine göre değişen fyatlı ürünlerimizde mevcuttur. Promosyon çanta fiyatları, toplu alımlarda biraz daha uygun fiyatta sırt çantası olarak size gelmektedir. Çanta fiyatları günümüz şartlarında ekonomik nedenlerden dolayı artmış olsada, son zamanda ortaya çıkan COVİD-19 nedeniyle fiyatlarda bir düşüş yaşamaktadır.

Promosyon Erkek Sırt Çantası Küçük-Büyük Boy

Promosyon erkek sırt çantası büyük boy ve küçük boy olarakta üretilmektedir. Sırt çantası boyutları ayrıca özel olarak tasarlandığında her ebattlarda yapılmaktadır. Erkek sırt çantası küçük ve erkek sırt çantası büyük olarak iki farklı toptan ebatlarımız vardır. Bu konuda biz yine en son sözü talepte bulunan firmaya bırakmaktayız. Bu firmaların istediği ebatlarda da erkek sırt çantası imalatımız olmaktadır.